V Novom Meste nad Váhom sa včera konal gymnastický štvorboj družstiev dievčat z prvého stupňa. Súťažilo sa v štyroch disciplínach – 1. Kotúľová zostava - prostné 2. Lavička – rovnovážne cvičenia 3. Preskok 4. Hrazda.
Práve gymnastika si vyžaduje kombináciu sily, flexibility, koordinácie a rovnováhy. Naše dievčatá všetko zvládli a po výborných výsledkoch sme obsadili fantastické 2. miesto.
Našu školu reprezentovali: P. Borsová, A. Janoštiaková, E. Ondrisová, E. Petrášová,, K. Šáleková.
Ďakujeme za reprezentáciu školy.
