• Platby MŠ, ŠKD, JEDÁLEŇ - IBAN

• IBAN: SK12 5600 0000 0059 0170 2002

Poplatok za mesiac 20 eur za dieťa. Do správy pre prijímateľa zapíšte meno, priezvisko Vášho dieťaťa a mesiac. Poplatok sa uhrádza mesačne, vždy do 10. dňa príslušného mesiaca.

ŠKD

IBAN: SK92 5600 0000 0059 0170 9001

Poplatok za mesiac 13 eur za dieťa. Do správy pre prijímateľa zapíšte meno, priezvisko Vášho dieťaťa a mesiac. Poplatok sa uhrádza mesačne, vždy do 10. dňa príslušného mesiaca.

JEDÁLEŇ

IBAN: SK29 5600 0000 0058 4571 3005

Poplatok podľa šeku (režijné náklady). Do správy pre prijímateľa zapíšte meno a priezvisko Vášho dieťaťa.

• Farsko-školský tábor

• Počas letných prázdnin naša škola v spolupráci s farnosťou zorganizovala pre deti denný letný tábor, ktorý sa stal miestom radosti, zážitkov a nezabudnuteľných okamihov.

Deti sa s nadšením zúčastnili rôznych výletov, medzi ktorými nechýbala turistika na Javorinu a návšteva pútnického miesta v Šaštíne spojená s krátkou obhliadkou hradu Branč. Tieto výlety priniesli nielen možnosť spoznávať krásy našej prírody a Slovenska, ale aj chvíle na duchovné obohatenie.

Nezabudnuteľnými zážitkami boli aj návštevy aquaparkov v Senci a v Trnave, kde sa deti mohli dosýta vyšantiť vo vode a užívať si letné slnečné dni. V rámci programu nechýbali ani rôzne súťaže pre skupinky, ktoré podporili spoluprácu a súdržnosť, a športové disciplíny, ktoré rozvíjali ich fyzickú zdatnosť a zdravú súťaživosť.

Tábor bol zakončený ďakovnou svätou omšou, kde sme spoločne poďakovali za všetkých účastníkov tábora, za krásne zážitky a za bezpečný priebeh celého týždňa. Po omši sa v očiach mnohých detí aj dospelých objavil ten zvláštny smútok, ktorý znamenal jediné – musíme sa rozlúčiť. Avšak práve priateľstvá, bezstarostné chvíle prežité spolu a radosť, sú tými najväčšími pokladmi, ktoré si všetci odnášame.

Chceme srdečne poďakovať farnosti a škole za výbornú spoluprácu, všetkým animátorom za ich obetavú prácu a nadšenie, pani zdravotníčke za starostlivosť, pani kuchárkam za chutné balíčky s jedlom, pánom šoférom za bezpečnú dopravu a všetkým, ktorí svojou pomocou prispeli k tomuto ročníku tábora. Už teraz sa tešíme na budúci ročník tábora, ktorý veríme, že bude rovnako nezabudnuteľný a plný krásnych zážitkov.

• Považany 216
          916 26 Považany