19.6.2026 sa na škole uskutočnili voľby do Školského parlamentu na školský rok 2026/2027. Z 33 kandidátov, žiakov našej školy, boli zvolení: Eliška Kubánová (1.roč.), Emma Ondrisová (4.roč.), Max Šandor (5.roč.), Lily Miškechová (6.roč.), Silvester Jambor (7.roč.), Šimon Sedlák (7.roč.), Nela Trebatická (8.roč.), Filip Kotleba (8.roč.), Jakub Bartovic (8.roč.).
Z daných členov za predsedu Školského parlamentu bol zvolený Šimon Sedlák a za podpredsedu Jakub Bartovic.
Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zapojili do volieb do Školského parlamentu. Gratulujeme zvoleným zástupcom a prajeme im veľa úspechov, nových nápadov a energie pri reprezentovaní našej školy. Veríme, že budú aktívne zastupovať hlas žiakov a prispievať k pozitívnym zmenám v školskom živote.
Ďakujeme aj všetkým kandidátom za ich ochotu zapojiť sa a prejavený záujem o dianie na škole.